KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14676337
nr 1467 6337
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Etsning, "Flying India Steffe". Signerad, numrerad 38/110. Bildmått: 47x28 cm, yttermått inklusive ram: 58x46cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:58:27
12/5 22:37:04
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe